• Home |
  • Organizasyon Güvenliği

Organizasyon Güvenliği

Organizasyon Güvenliği

SSA Koruma ve Özel Güvenlik; Özel toplantı, açılış, davet, etkinlik, fuar, seminer, kongre, toplu geziler ve konser vb. gibi faaliyetlerde genel güvenliği sağlıyor, davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karşı giriş kontrolleri, konuk yönlendirme, kalabalık kontrollü veya sergilenen ürün ya da eserlerin korunması amacıyla gerekli ekipler oluşturulup, donanımları (x-ray, kapı ve el detektörü) sağlayarak geçici güvenlik hizmetlerini yürütmektedir.

Ayrıca müşteri talebi oluştuğu taktirde bünyemizde bulunan 2 adet bomba arama köpeği ile etkinlik öncesi alanı boşaltmak suretiyle alan taraması yapılabilmektedir.

Günlük organizasyon güvenliği sağlanmasında birçok önemli detay bulunmaktadır.

Doğru nitelikte personel ve doğru teçhizatın kullanılması, görev yeri veya bölgesinin potansiyel riskler yönünden analiz edilmesi, katılımcılar ve bölge halkının profilinin incelenmesi organizasyonun hiçbir güvenlik ihlali olmadan tamamlanabilmesi için dikkate alınması gereken unsurlardır.

Konusunda uzman kadromuz ile organizasyonlarda oluşturulan güvenlik çemberi yanı sıra, hazırda bekletilen mobil ekiplerimizle geçici organizasyonlarda asayiş ve güvenliğin sağlanması için her türlü tedbiri hassasiyetle almaktayız.
Tüm etkinliklerde, etkinlik yöneticilerinin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp; Genel asayişin sağlanmasına destek çıkmak, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve etkinlik giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü ile misafirlerin korunması amacıyla gerekli tedbirleri almak suretiyle tüm alanlarda profesyonel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ HİZMET ALANLARIMIZ

Organizasyon güvenliği hizmetleri
Organizasyon güvenliği hizmeti
telefon
whatsapp