• Home |
  • Elektronik Güvenlik Sistemleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri

elektronik güvenlik sistemleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemlerine dair her türlü ihtiyaca inovatif, kaliteli ve makul maliyetlerle fonksiyonel çözümler sunan SSA GÜVENLİK, Bünyesinde bulundurduğu PERPATECH güvenlik sistemleri ile işletmelerin ve tesislerin ihtiyacı olan her bir elektronik güvenlik cihazının ve aparatının satış, kurulum ve teknik servis desteği aşamalarında %100 müşteri memnuniyetini önceler.

Elektronik güvenlik hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler ve temin ettiğimiz ürünler;

Alarm İzleme Hizmetleri

Profesyonel tanı ve teknik ekiplerimizce ev ve işyerlerinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz alarm sistemleri, bir alarm durumunda SSA Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal göndererek operatörlerimizi uyarmak suretiyle hırsızlık, yangın ya da sağlık gibi kolluk kuvveti, itfaiye veya sağlık birimlerine ihtiyaç duyulan olayları bildirerek işletme ve tesislerinizin güvenlik kontrolünü sağlayarak, yatırımlarınıza değer katar.

Projelendirme Hizmetleri

Güvenlik cihaz temini veya kurulum konumlandırması gerçekleşmeden önce zaman, mekan ve bütçe koşulları göz önünde bulundurularak, yatırım ve işletme güvenliğini tesis edecek en uygun proje oluşturulmalıdır. SSA Güvenlik; Alarm izleme merkezi ve elektronik güvenlik sistemleri alanlarında 8 yıllık sektörel deneyime sahiptir. İşletme ve tesis güvenliğine olan yaklaşımı kapsamlı ve bütünleşik olmakla beraber güvenlik zafiyetini meydana getiren tüm mevcut ve potansiyel tehditlerden de itinayla kaçınır.

Buradan hareketle profesyonel teknik personeli ve özel proje hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetler;

Fiber Altyapı Hizmetleri

Fiber altyapı hizmetleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de talebi ve kullanımı artan teknolojilerden biridir. SSA Güvenlik projenin boyut ve kapsamına göre fiber altyapı çözümleri sunmaktadır. Fiber optik kablo kurulum hizmetleri kapsamında mevcut ihtiyacı yerinde inceleme, projelendirme, kablolama, fiber optik sonlandırma ve test raporu hazırlama işlemlerini fonksiyonel biçimde ele almaktadır.

Kamera Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemlerinde en etkin elemanlardan biri olan kamera sistemleri potansiyel suç unsurlarına karşı caydırıcı bir çözüm sunarken, mevcut suç olayının gerçekleşmesiyle fail veya faillerin saptanması ve gerekli delillerin tespit edilmesinde hayati rol oynamaktadır. Kameralar kullanım alanları itibariyle oldukça geniş yelpazede ürün seçeneğine sahiptir. Yatırımların ve yaşantının daha güvenli hale getirilmesinde geniş alan ve arazilerde ya da kapalı alanlarda kullanılabilecek kaliteli, hesaplı ve güvenilir kamera sistemleri SSA Güvenlik Sistemleri tarafından temin edilmektedir.

turnike sistemleri

Alarm Sistemleri

Maddi ve manevi değerlerin muhafazasında alarm sistemleri, caydırıcılık ve acil durumlarda etkin hale gelerek can ve mal güvenliğinin sağlanmasında en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Hırsızlık ya da zarar verme teşebbüslerinde oldukça etkili biçimde devreye giren alarm sistemleri aynı zamanda yangın, gaz kaçağı ve kritik sağlık problemleri gibi acil müdahale gerektiren durumlarda da etkin biçimde kullanılmaktadır. Alarm sistemleri tek başına kullanılabileceği gibi kamera sistemleriyle entegre biçimde kullanılarak daha efektif bir güvenlik temin etmektedir. SSA Güvenlik, alarm sistemlerinin satışı, kurulumu ve satış sonrası teknik takibinde ihtiyacınız olan tüm hizmeti profesyonel ve sistematik biçimde sağlamaktadır.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Günümüzde geniş bir kullanım alanına sahip olan geçiş kontrol sistemleri, belirlenmiş bölgelere yalnızca yetkilendirilmiş kişi veya araçların giriş çıkış yapmalarını sağlayan teknolojik cihaz kurulumu, takibi ve periyodik kontrollerini kapsamaktadır. Villa, depo, fabrika, AVM ya da liman gibi güvenlik seviyesinin yüksek olduğu tesis veya binalar ile apartman ya da sitelerde ana giriş kapıları, bina içi bölümleri, araç otopark giriş ve çıkışları gibi alanlarda konumlandırılarak stabil bir otokontrol mekanizması kurulmaktadır. Bunun yanı sıra kişisel veya firma araçlarının giriş-çıkışları ile personel ve ziyaretçilerin mekân içindeki hareketlerini ve takibini sağlayan geçiş kontrol sistemlerinin yazılımı ve teknik takibi SSA Güvenlik tarafından gerçekleştirilmektedir.

güvenlik kamerası sistemleri
telefon
whatsapp