ssa özel güvenlik şirketi
SSA ÖZEL GÜVENLİK

Hakkımızda

Özel güvenlik alanında faaliyet gösteren SSA özel güvenlik; ilk kurulduğu gün ki heyecanını ve kaliteli hizmet anlayışını hala sürdürmektedir.

Hızla değişen çağımızın gerekliliklerini hissederek hizmet sunabilen, değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten bir şirkettir.

Yönetici kadromuz, özel güvenlik sektörünün çeşitli kademelerinde uzun yıllar deneyim kazanmış, konusunda uzman ve seçkin kişilerdir.

Personellerimiz, kendi bünyemizde bulunan eğitim kurumumuzun uzman eğitmenleri tarafından gerek yerinde eğitim gerekse teçhizatlar ile donatılarak sınıflarımızda uygulamalı, sözlü ve yazılı kapsamlı eğitimlere tabi tutulmaları sebebiyle uzman seviyede kişilerdir.

Bu düşünce modelimiz ile kişilerin, kurum ve kuruluşların özel mülkiyet alanlarının güvenliğini, en üst düzeyde sağlamayı hedefleriz.

Hedefimiz; daha çok çalışma, daha çok başarı ve adım adım hep ileri hamleler olacaktır.

Amacımız; 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun, yönetmelik ile ilgili kanuni mevzuat hükümlerine göre ulusal ve uluslararası kamu kurum/kuruluşları ve özel şirketlere ait organizasyon, konser, konferans, eğlence merkezi, bina, tesis, gemi, yat ve işletmelerin her türlü aktif veya muhtemel tehdit ve tehlikelere karşı sürekli, dönemsel veya kısa süreli olarak koruma, gözetim ve güvenliğini sağlayarak mahallerde bulunan tüm insan ve canlılar ile çalışanların huzur, can ve mal güvenliğini sağlamaktadır.

SSA özel güvenlik, tüm bu hassasiyetleri, çağdaş yapılanmayı, hizmet verdiği tüm alanlarda titiz ve güvenilir çalışma ortamları yaratmayı ilke edinmiştir.

SSA özel güvenlik ve koruma hizmetleri şirketimiz, 10 Haziran 2004 tarihli ve 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun (R.G.26/6/2004, 25504) ve yönetmeliğe istinaden, T.C. İçişleri Bakanlığı’ndan alınan “Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi” ile Özel güvenlik, koruma ve savunma hizmetleri vermektedir.

Silahlı ve silahsız özel güvenlik hizmeti veren şirketimiz; kanuni mevzuata uygun stratejik, kaliteli, sistemli ve prensipli çalışmalarının olumlu katkıları ile en üst düzeyde koruma, gözetim, güvenlik hizmetlerini sağlayabilecek yeterliliktedir.

ssa güvenlik vizyon

Uluslararası düzeyde Özel Güvenlik, Koruma, Savunma, Araştırma, Danışmanlık alanlarında üstün kalitede lider bir şirket olmak, Ülke çapında ve uluslararası düzeyde sektörde etkin, rekabet üstünlüğü olan, aranılan, verimli, sinerji oluşturan sisteme sahip, işletme ve yönetime sahip olmaktır.

Savunma, güvenlik, gözetim, kontrol, hizmet sektöründe kaliteli, etkin, verimli, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayan rekabet üstünlüğü bulunan şirket olarak sektörde önemli ve prestijli bir yerde olmaktır.

ssa güvenlik misyon
ssa güvenlik temel değerlerimiz

Önce insan, can güvenliği, süreklilik, katılımcılık, insana, çevreye ve kültürel değerlere duyarlılık, işbirliğine açıklık, liderlik, kararlılık, şeffaflık, doğruluk-dürüstlük, güvenilirlik, sır tutmak, tarafsızlık, çözücülük, düzenlilik, bütünlük, hassaslık, sorumluluk, mükemmeliyetçilik, akılcılık, verimlilik, bilgilik, zamanı etkin kullanmak, mücadelecilik, hesap verebilirlik, yenilik ve gelişmeye açıklık, sürdürülebilir rekabetçilik, hakkaniyet.

Kalite bilincine sahip, konusunda uzman personel ile kişi, kurum ve kuruluşlara özel güvenlik hizmetlerini sağlamak, Öncelikle can, yanı sıra müşteri ve iş ortaklarının ekonomik faydaları, iş güvenliği ve emniyetini esas alan, güvenlik yasaları ve gelişen güvenlik konseptine uygun bireysel ve kurumsal eğitimler vermektir. Kaynakları etkin ve verimli kullanarak özel güvenlik hizmeti alan tüm müşterilerin memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve sistemlerde sürekli iyileştirme ve gelişmeler sağlamak, Kurum ve kuruluşların oluşturacakları Özel Güvenlik Birimlerinin KORUMA VE GÜVENLİK PLANLARINI hazırlamak ve profesyonel danışmanlık hizmetlerinde bulunmaktır.

ssa güvenlik kalite politikası
ssa güvenlik gizlilik politikamız

SSA özel güvenlik yüklenilen projeler, ihaleye girilen, fiyat teklifi verilen, ön inceleme yapılan, risk analizi oluşturulan, sözleşme ile koruma, güvenlik planlanan ulusal, uluslararası, kamu ve özel kuruluşlarla ilgili tüm temas, işlem ve çalışmalarını üçüncü kişilere karşı "Gizli - Kişiye Özel" gizlilik derecesinde diğer kişi ve kuruluşların izin verilmeyen bilgiye ulaşmalarına engel teşkil edici önlemlerle hizmet verilen ve tedarikçi firmaların bilgi ve ticari güvenliklerini sağlar.

SALİH DURSUN

KURUCUMUZUN MESAJI

Kurucumuzun mesajı salih dursun

Firmamız; Büyük bir öz veri gösterilerek merkezi İstanbul da olmak üzere 2012 Mayıs ayında kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Gösterdiği birçok başarılı, yenilikçi ve örnek hizmetleri sayesinde, her geçen gün sağlam adımlarla büyümeye devam etmiştir.

Sektör de öncü olabilmek için yola çıkan SSA, özel güvenlik sektörünün yanı sıra, elektronik güvenlik ve özel güvenlik eğitim kurumu gibi tüm hizmet bileşenlerine sahip, yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Şirketimiz; Yaptığımız başarılı ve doğru çalışmalar ile önce İstanbul ve çevresi, sonra ülke genelinde her biri kendi sektöründe lider, kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilen bir güvenlik firması haline gelmiştir. Bugün, sektör ayrımı olmaksızın, hizmet ihtiyacı duyan işletmelere özel güvenlik hizmeti ve güvenlik danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. SSA olarak ülkenin tamamında hizmet sağlamaktayız. Halihazırda, İstanbul şirket genel merkezi olarak ve ayrıca Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Muğla, Edirne ve Tekirdağ 10’larca projede yaklaşık 1.500’e yakın personelle güvenlik hizmetini profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Hizmet sunduğumuz 160’a yakın iş ortağıyla özel güvenlik sektöründe tercih edilenlerin arasında, ilk sıralarda yer almaktayız.

SSA olarak amacımız, öce var olanı korumak ve sektörün lider şirketlerinden biri olarak yolumuza devam etmektir. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sektörümüzün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, fark yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz; müşterilerimizin hayatlarında ayrılmaz bir parça haline gelmektir.

Sözün özü, yazılarımın son dizeleri ile son olarak şunları söylemek istiyorum; Bizleri bugünlere taşıyan çalışma arkadaşlarım ile birlikte, bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra da arttırarak devam ettireceğimize inancım sonsuzdur.

Sizlerde, farklı ve profesyonel bir güvenlik hizmeti almayı düşündüğünüzde SSA GÜVENLİĞİ tanıyıp hizmet almanızı öneririm.

Saygılarımla,

Salih DURSUN

telefon
whatsapp