• Home |
  • Konut, Toplu Konut ve Profesyonel Site Güvenliği

Konut, Toplu Konut ve Profesyonel Site Güvenliği

Konut, Toplu Konut ve Profesyonel Site Güvenliği

Site, villa, toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında SSA ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamızca; Apartman, Site ve konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır. İşbu site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tespit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa site güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, fiziki olarak emlak ve site güvenliği hizmetine başlanır.

KONTROL VE İZLEME MERKEZİ

Fiziki güvenlik hizmetlerimizin yanı sıra ve fiziki güvenliği desteklemek amacıyla sitelere ve toplu konutlara bir paket dâhilinde uygulayabilme bilgi ve donanımına sahip olduğumuz elektronik site güvenlik sistemleri tavsiye edilir. Bunlar özetle şunlardır;

SİTE GÜVENLİĞİ BARİYER UYGULAMALARI

SSA ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ özel site güvenlik programı çerçevesinde; Personelimize bu teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce vermekteyiz.

telefon
whatsapp